Blog

Zaloguj się we Wrocławiu już 28 lutego


Od kilku dni można się rejestrować na 7. edycję spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną – TravelCamp. Jedyny w Polsce turystyczny barcamp tym razem zawita do Wrocławia.

We Wrocławiu będzie mowa o prognozach i trendach w turystyce online, serwisach rezerwacyjnych w kontekście marketingu w wyszukiwarkach oraz wykorzystaniu mediów społecznościowych w segmencie travel. Eksperci odpowiedzą też na pytanie, czy można wykreować popyt w turystyce. Tematy prezentacji można zgłaszać organizatorom do 21 lutego.

Dla uczestników tradycyjnie już przygotowano sporą dawkę wiedzy praktycznej oraz liczne atrakcje, w tym m.in. losowanie książek o e-commerce z autografem i wiele niespodzianek podczas AfterParty. Sponsorami tej edycji TC są firmy: HRS, Travelport oraz Artweb-Media. Firma HRS jest także Sponsorem AfterParty.

Dla osób, które po raz pierwszy wezmą udział w tym evencie ważna informacja: spotkanie jest nieodpłatne i otwarte dla wszystkich. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji oraz potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej na 48 godzin przed spotkaniem.

Zapraszamy do Wrocławia 28 lutego. Czekamy na Was w klubie Log:In od g. 13