Sponsorzy

Partnerzy i Sponsorzy

Przyjaciele, którzy wspierają ideę TravelCampu

SocialWifi

Social WiFi dostarcza usługę Inteligentnego Wi-Fi, umożliwiającą identyfikację i analizę informacji o użytkownikach Wi-Fi i dalszą z nimi interakcję m.in.: obustronną komunikację, wyświetlanie komunikatów w czasie rzeczywistym, wysyłkę e-mailingów, a także zbieranie recenzji i przekierowywanie tych pozytywnych na zewnętrzne serwisy np. TripAdvisor.

BAAK

BAAK – Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych – jest firmą doradczą specjalizującą się we wspieraniu zarządzania finansami przedsiębiorstw w oparciu o ekspertyzę ryzyka kredytowego i doświadczenie bankowe zespołu. BAAK wspiera przedsiębiorstwa w procesie pozyskiwania finansowania w bankach na dogodnych dla przedsiębiorstwa warunkach poprzez odpowiednie przygotowanie dokumentacji kredytowej oraz strategii negocjacji. Partnerzy BAAK mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i zagranicą na kluczowych stanowiskach, w zarządach i radach nadzorczych takich instytucji jak: PKO BP, PEKAO SA, Bank Handlowy, Bank BPS, PZU, Warta, Związek Banków Polskich.

Noclegowo.pl

Noclegowo® to jeden z najpopularniejszych portali w Polsce, skupiający kilkadziesiąt tysięcy miejsc noclegowych. Od 13 lat z sukcesem pozyskuje rezerwacje dla współpracujących obiektów. Zespół Noclegowo® składa się z ekspertów marketingu internetowego, którzy pomagają dotrzeć do milionów osób poszukujących noclegu, aby zapewnić pełne obłożenie w Twoim obiekcie.

Podoba Ci się idea TravelCamp? Chcesz nas wspierać?