Sponsorzy

Partnerzy i Sponsorzy

Przyjaciele, którzy wspierają ideę TravelCampu

SocialWifi

Social WiFi dostarcza usługę Inteligentnego Wi-Fi, umożliwiającą identyfikację i analizę informacji o użytkownikach Wi-Fi i dalszą z nimi interakcję m.in.: obustronną komunikację, wyświetlanie komunikatów w czasie rzeczywistym, wysyłkę e-mailingów, a także zbieranie recenzji i przekierowywanie tych pozytywnych na zewnętrzne serwisy np. TripAdvisor.

Profitroom

Profitroom to firma, która obsługuje systemy rezerwacji większości polskich hoteli. Dostarczając rozwiązania wspierające hotelową sprzedaż i marketing online dążymy do budowania niezależności obiektów hotelowych w budowaniu przychodów.

Noclegowo.pl

Noclegowo® to jeden z najpopularniejszych portali w Polsce, skupiający kilkadziesiąt tysięcy miejsc noclegowych. Od 13 lat z sukcesem pozyskuje rezerwacje dla współpracujących obiektów. Zespół Noclegowo® składa się z ekspertów marketingu internetowego, którzy pomagają dotrzeć do milionów osób poszukujących noclegu, aby zapewnić pełne obłożenie w Twoim obiekcie.

KW Hotel
Sponsor Wspierający

Oprogramowanie przeznaczone dla wszystkich obiektów noclegowych: hoteli, hosteli, pensjonatów czy apartamentów. Główną zaletą naszego programu hotelowego wskazywaną przez naszych klientów jest intuicyjne i proste działanie mimo ciągłej rozbudowy i wielu zaawansowanych opcji i modułów. Ponadto dzięki niewygórowanej cenie każdy z właścicieli obiektów noclegowych może pozwolić sobie usprawnienie działania swojego hotelu i zaoszczędzenia czasu swojego i recepcjonistów.

Generacja M

Jesteśmy rodzinną firmą założoną w 1990 roku. Od 2004 roku zaopatrujemy Stacje Paliw w akcesoria do mobilnych urządzeń cyfrowych. W obecnych czasach szybki przepływ informacji jest bardzo istotny, a liczba mobilnych użytkowników, którzy pragną jednocześnie podróżować i komunikować się ciągle wzrasta. Marka powstała po to, by ułatwić proces komunikacji w podróży, zapewniając pełen komfort i bezpieczeństwo, oraz gwarantując ciągłą sprawność mobilnych urządzeń podróżujących.

Podoba Ci się idea TravelCamp? Chcesz nas wspierać?