Blog

Podsumowanie 23# TravelCamp w Krakowie


Dystrybucja w hotelarstwie i rynek rezerwacji internetowych to tematy, które zdominowały 23. edycję spotkania marketingu internetowego z turystyką. Tym razem TravelCamp odbył się 7 grudnia w Metaforma Cafe w Krakowie. 

Na szczęście nie zabrakło tematów, które mogły zainteresować nie tylko hotelarzy, ale także pracowników biur podróży, firm turystycznych czy przedstawicieli organizacji turystycznych, których na ostatnim TC nie brakowało. Psychologia w e-mail marketingu okazała się ciekawą odskocznią od trudnych dywagacji branżowych, a Filip Kłodawski z Animails jeszcze podczas Afterparty odpowiadał na pytania uczestników.

tckrakow

Ciekawostką była też rozbita na dwie części prezentacja Krzysztofa Głąbińskiego, który w interesujący sposób omawiał tajniki dystrybucji online. Firmę Profiroom reprezentował tym razem Bartosz Sułecki, który doradzał, jak poprawić sprzedaż przez własną stronę internetową. Dobrym uzupełnieniem prezentacji Bartka było wystąpienie Grzegorza Samborskiego z Veinteractive Poland, który mówił, jak optymalizować sprzedaż przez własną witrynę. Paweł Fornalski z IdoSell Booking skupił się tym razem na trendach na rynku rezerwacji online w kontekście własnych doświadczeń.

tckrakow

Trzeba przyznać, że od wielu lat Kraków jest najbardziej wdzięczną lokalizacją i zawsze możemy tu liczyć na miłe przyjęcie i wzorcową frekwencję. Wielu uczestników wielokrotnie brało udział w moich szkoleniach, warsztatach czy barcampach.  Z tym większą radością witałem się z nimi po raz kolejny.

Zadbaliśmy oczywiście o dobry nastrój uczestników oraz… ich podniebienia. Mam nadzieję, że w równie dobrym nastroju przy dobrej kawie z ciastkiem spotkamy się tutaj w przyszłym roku!

tckrakow

Partnerami technologicznymi 23. edycji TravelCamp były firmy Ve Interactive oraz IdoSell Booking. Spotkanie wspierali ponadto: Profitroom, Supranational Hotels oraz Grupa eholiday.pl. Wszystkim pięknie dziękuję za pomoc i wsparcie!

PS> Ponieważ otrzymaliśmy bardzo dużo zapytań o dostęp do materiałów, w kolejnym poście zaprezentujemy je wszystkim travelcampowiczom. 

PS 2> Relację z krakowskiego TravelCampu możecie przeczytać na łamach serwisu branżowego Tur-info. Miłej lektury!