Blog

Dziękuję za kolejne inspirujące spotkanie!


Fajnie było znów spotkać się z Wami w Poznaniu. Bardzo dziękuję ekspertom za mega dawkę wiedzy, a uczestnikom za inspirujące rozmowy i mnóstwo pozytywnej energii. NH Hotel wybrałem nie bez powodu (Mateusz Zieliński, pamiętasz stare dobre czasy?), właśnie ta sala nie raz sprawdzała się już w roli wyjątkowej miejscówki na networking i dzielenie się wiedzą.

tc-poznanw

A było się czym dzielić. Ania Alboth jak zwykle porwała wszystkich swoimi opowieściami o dalekich podróżach. Basia Stawarz pokazała, jak wykorzystać content marketing w turystyce. Marcin Duraj (którego bardzo trudno oderwać od pracy i namówić do wystąpienia podczas eventu) odkrywał przed nami tajniki SEO na 2016 rok.

Krzysztof Głąbiński znalazł związek między występem zespołu ABBA a stworzeniem ciekawej platformy, która pomaga hotelarzom w promocji. Mateusz Ossowski mówił o nowym poziomie marketingu w turystyce, a Mateusz Zieliński pokazywał jak skutecznie tworzyć i mierzyć markę hotelową.

tc-poznanw1

Oczywiście rozmowom i dywagacjom nie było końca. Raz jeszcze dzięki za podładowanie akumulatorów pod koniec roku i do zobaczenia na kolejnym TravelCampie w Nowym Roku!Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.