Sponsorzy

Partnerzy i Sponsorzy

Przyjaciele, którzy wspierają ideę TravelCampu

profitroom

SIMPLY MORE BOOKINGS to myśl przewodnia firmy – lidera wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli. Ponad 1300 klientów wykorzystuje system rezerwacyjny Upper Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich przez stronę internetową Hotelu oraz Channel Manager Upper CRS pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży hotelu. Dzięki tej specjalizacji w marketingu hotelarskim rozumieją model biznesowy hotelu, lepiej niż inne agencje marketingowe. Finezja sprzedaży to również przemyślane i efektowne opakowanie produktu. Najważniejszą ofertą hotelu jest strona internetowa, dlatego Profitroom pasjonuje się projektowaniem efektywnych sprzedażowo stron rezerwacyjnych. Ich design został wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych konkursach. Wszystkie usługi i produkty mają ten sam cel – zwiększenie wielkości i rentowności sprzedaży w hotelu.

Nocleg.pl

Nocleg.pl to portal rezerwacyjny. Naszym celem jest doprowadzenie do spotkania dwóch stron: gości poszukujących noclegu i właścicieli obiektów. Poszukującym wymarzonego miejsca do spędzenia wyjazdu, tego krótkiego i długiego oferujemy szeroką gamę miejsc, gdzie mogą się zatrzymać.

CallPage

CallPage to narzędzie służące do zwiększenia ilości telefonów sprzedażowych ze strony internetowej firmy.
CallPage to serwis, który w czasie rzeczywistym śledzi każdego użytkownika na Twojej stronie. Po analizie serwis wchodzi w dialog z zaangażowanym użytkownikiem, identyfikuje jego potrzeby i prosi o pozostawienie numeru telefonu. Zapewniając klientowi natychmiastowe połączenie zwrotne od firmy na telefon komórkowy. Rezultatem zainstalowania narzędzia CallPage jest zwiększenie konwersji na stronie internetowej, zwiększenie ilości telefonów od potencjalnych klientów i wzrost jakości sprzedaży.

Idosell Booking

IdoSell Booking jest usługą automatyzującą i przyśpieszającą obsługę rezerwacji w małym hotelu, pensjonacie lub w wynajmowanych apartamentach. Usługa umożliwia gościom składanie rezerwacji przez Internet, Facebook, z telefonu komórkowego i serwisy partnerskie.IdoSell Booking została zaprojektowana tak, aby zwiększyć obłożenie miejsc noclegowych ograniczając jednocześnie czas potrzebny do zarządzania rezerwacjami oraz koszty recepcji. Dzięki IdoSell Booking każdy właściciel obiektu noclegowego może stworzyć, internetową wizytówkę swojego ośrodka, skorzystać z darmowej aplikacji mobilnej i wykorzystać szereg narzędzi marketingowych, w tym Facebooka. Dzięki temu usługa spełnia trzy najważniejsze wymogi sprzedaży w XXI w. – obecność w sieci oraz social media, a także możliwość korzystania z niej w dowolnym miejscu i czasie.

IdoSell Booking stworzyła notowana na giełdzie spółka IAI S.A., która od 15 lat jest pionierem polskiego e-commerce.

Podoba Ci się idea TravelCamp? Chcesz nas wspierać?