Sponsorzy

Partnerzy i Sponsorzy

Przyjaciele, którzy wspierają ideę TravelCampu

SocialKiwi

Social Kiwi to zespół ekspertów w dziedzinie Social Media i szerzej digital marketingu. Na co dzień przygotowujemy strategie, dostarczamy narzędzia i prowadzimy dla naszych klientów zintegrowana i wielokanałową komunikację B2B i B2C w sektorach Hospitality oraz Retail.

BAAK

BAAK – Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych – jest firmą doradczą specjalizującą się we wspieraniu zarządzania finansami przedsiębiorstw w oparciu o ekspertyzę ryzyka kredytowego i doświadczenie bankowe zespołu. BAAK wspiera przedsiębiorstwa w procesie pozyskiwania finansowania w bankach na dogodnych dla przedsiębiorstwa warunkach poprzez odpowiednie przygotowanie dokumentacji kredytowej oraz strategii negocjacji. Partnerzy BAAK mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i zagranicą na kluczowych stanowiskach, w zarządach i radach nadzorczych takich instytucji jak: PKO BP, PEKAO SA, Bank Handlowy, Bank BPS, PZU, Warta, Związek Banków Polskich.

CallPage

CallPage to narzędzie służące do zwiększenia ilości telefonów sprzedażowych ze strony internetowej firmy.
CallPage to serwis, który w czasie rzeczywistym śledzi każdego użytkownika na Twojej stronie. Po analizie serwis wchodzi w dialog z zaangażowanym użytkownikiem, identyfikuje jego potrzeby i prosi o pozostawienie numeru telefonu. Zapewniając klientowi natychmiastowe połączenie zwrotne od firmy na telefon komórkowy. Rezultatem zainstalowania narzędzia CallPage jest zwiększenie konwersji na stronie internetowej, zwiększenie ilości telefonów od potencjalnych klientów i wzrost jakości sprzedaży.

Podoba Ci się idea TravelCamp? Chcesz nas wspierać?