Blog

TravelCampowe plany szkoleniowe na 2013 rok


Na niecały miesiąc przed 11. edycją TravelCamp warto pewne kwestie podsumować i powiedzieć o zmianach, jakie czekają nas w tym roku. W ciągu 2,5 roku zrobiliśmy niezły roadshow między 6 miastami: Warszawą, Gdańskiem, Katowicami, Krakowem, Wrocławiem i Poznaniem.

TravelCamp w liczbach

W sumie zaserwowaliśmy 725 uczestnikom (na 1007 zarejestrowanych) ponad 40 godzin praktycznej wiedzy (nie licząc oczywiście AfterParty). W ciągu 10 edycji 47 ekspertów dzieliło się swoim doświadczeniem podczas 61 wystąpień.

TravelCamp wciąż ewoluuje, zbierając opinie i komentarze po każdej edycji. Lubimy nietuzinkowe miejsca, ciekawe wnętrza, dobrą kawę , co – jak zauważyliśmy – sprzyja integracji. Dlatego będziemy nadal organizować TravelCampy w lokalach.

Nowe plany na 2013 rok

Nadal jednak będziemy eksperymentować z agendą, zapraszać nowych ekspertów, pokazywać nowe produkty, a także recenzować dobre rozwiązania. I nadal będziemy się zmieniać. I tak od najbliższej edycji zaprezentujemy nową platformę wymiany wiedzy, która będzie wspierać działania travelcampowe. Uruchomimy spotkania w dwóch nowych miastach (pierwszym oczywiście będzie długo oczekiwany Toruń), zaserwujemy warsztaty z dawką bardzo praktycznej wiedzy eksperckiej i poszerzymy program o nowe tematy.

Sponsor Strategiczny 2013

Ale plany te nie byłyby możliwe do zrealizowania, gdyby nie pomoc merytoryczna i wsparcie, jakiego udziela nam Firma HRS, która w 2013 roku będzie naszym Sponsorem Strategicznym. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że najbliższe edycje będą dla Was okazją do wymiany doświadczeń, poznania nowych trendów, a także pozyskania nowych kontaktów i partnerów biznesowych.

Czekamy na Wasze pomysły

Nadal jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i inspiracje, na co – mówiąc szczerze – bardzo liczymy. Jeśli mamy wpisywać się w Wasze oczekiwania, musimy wiedzieć, jakie one są i czego po tych spotkaniach oczekujecie od nas. A także – co sami możecie zaoferować innym uczestnikom. Nadal poszukujemy osób, które mogą ufundować nagrody i drobne upominki, a także osób, które profesjonalnie zajmują się robieniem zdjęć i kręceniem filmów video.

Do zobaczenia już 14 marca w Toruniu!