Blog

TravelCamp wraca do Warszawy


Już 4 grudnia odbędzie się kolejna edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną – TravelCamp. Z uwagi na duże zainteresowanie turystycznym barcampem najbliższe spotkanie zaplanowaliśmy w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

O czym będzie mowa na warszawskim TravelCampie?

Będziemy rozmawiać m.in. o grywalizacji w promocji regionów, wyszukiwaniu semantycznym i skutecznych kampaniach mailingowych. Przyjrzymy się także profilowi statystycznego Kowalskiego kupującego wczasy w internecie oraz zaprezentujemy kilka rynkowych nowości.

Czym będzie się różniła edycja warszawska od poprzednich?

Mamy do dyspozycji większą salę, którą udostępniła Akademia Leona Koźmińskiego – nasz Partner merytoryczny. Poza tym będzie więcej panelistów i praktyków, którzy podzielą się swoją wiedzą. Zainteresowanie wystąpieniami było bardzo duże, dlatego też zdecydowaliśmy się w drodze wyjątku zmienić nieco atmosferę z typowo bar-campowej na bardziej akademicką. Mamy jednak nadzieję, że spora liczba mentorów i ekspertów zrekompensuje nam to.

Poza tym jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji – losowania książek marketingowych, pysznych rogalików i innych smakowitości oraz niespodzianek, o których dowiecie się podczas samej imprezy.

Warto też zaglądać do programu, który jest na bieżąco aktualizowany i serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Do zobaczenia w Warszawie na najważniejszym w tym roku TravelCampie!