Blog

Ruszamy z urodzinową edycją TravelCamp


Ruszamy z rejestracją urodzinowej 5. edycji TravelCampu. Jak informowaliśmy wcześniej ta edycja będzie o tyle wyjątkowa, że odbędzie się w klimatycznej restauracji CICO w Gdańsku i będzie w pewnym stopniu podsumowaniem wcześniejszych edycji.

Mamy nadzieję, że pomoże nam w tym krótka ankieta, którą zamieściliśmy na naszej travelcampowej stronie. Dzięki niej chcemy dowiedzieć się, którzy prelegenci są najwyżej oceniani oraz jakie tematy są dla Was najbardziej interesujące. Zachęcamy więc do wypełnienia ankiety, zwłaszcza wybrani szczęśliwcy otrzymają upominki.

Na tę okoliczność urodzinową zmienimy nie tylko wystrój, ale i formułę spotkania. Będzie jeszcze mniej formalnie, i luźno w fajnej „barowej” atmosferze. Będą kanapki, napoje i praktyczna wiedza (zero PR-u i prezentacji produktowych). Mamy nadzieję, że zostaniecie też na After Party.

Zatem, zachęcamy do Rejestracji. Osoby, które wcześniej nie gościły jeszcze na naszych spotkaniach informujemy, że spotkania są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie rejestracja na naszej stronie.

Nadal czekamy na Firmy, które zechcą wesprzeć naszą inicjatywę. Wszelkie formy wsparcia mile widziane. O szczegółach można dowiedzieć się u organizatora 😉